Poraz Zadra u Beogradu

Košarkaši Zadra, nažalost, doživjeli su sinoć poraz u beogradskoj dvorani Pionir na gostovanju kod Partizana, 76-87, u utakmici 23.kola ABA lige. Po četvrtinama je bilo 18-25, 27-16, 13-23, 18-23.

Prednost Zadra 45-41 na poluvremenu, ipak nije bila dovoljna za pobjedu. Nakon odlične druge dionice susreta, Zadrane je šut u potpunosti stao po povratku s velikog odmora. Ključan period utakmice dogodio se upravo tada, kada je domaćin serijom 18-2 preokrenuo zaostatak od čak osam koševa razlike u korist gostiju.

Kod Zadra je najučinkovitiji bio Glenn Cosey s 19 koševa. Boris Barać jedini je još dvoznamenkasti, dodao je 15.

Partizan je imao trojicu raspoloženih. Murić je završio utakmicu sa 20 ubačaja, Jones je dodao 17, a Cvetković 15 koševa.