Kadeti Zadra upisali novu visoku pobjedu protiv ekipe Međimurja u susretu 2. kola JKL

Kadeti Zadra upisali su novu visoku pobjedu u susretu 2. kola Jedinstvene kadetske lige protiv ekipe Međimurja. Već nakon uvodnih deset minuta igrači Marija Jeličića odvojili su se na 15 koševa plusa, a do kraja prvog poluvremena svoju su prednost podignuli i na velikih 62:17.

U drugom poluvremenu samo su odradili već dovršeni posao Zadrani koji su minutažu poprilično jednako raspodijelili, a ekipa Međimurja koja je stigla bez svog najboljeg igrača i s epitetom najmlađe ekipe lige do kraja se nije predavala te je junački pala rezultatom 116:43 na Višnjiku.

Zadrane je s 16 koševa predvodio Matija Zorić, 15 i 8 skokova doda je Manuel Dundović dok je Toni Torbarina također upisao 15 ubačaja. Kod gostiju s po 8 koševa najbolji su bili Lovro Beuk i Nikola Hren.