Loša igra Zadra na gostovanju kod Sutjeske

U gostovanju kod Sutjeske u Nikšiću KK Zadar se predstavio u jednom od najlošijih izdanja od početka ove sezone ABA lige. Konačan rezultat bio je 71:60, unatoč tome što je Zadar dobro otvorio utakmicu završivši prvu četvrtinu s osam poena više od svojih protivnika. Nažalost, u naredne dvije četvrtine Zadar kao da je nestao s parketa, što se najviše očitovalo u trećoj četvrtini kada je Sutjeska ubacila 24 koša, a naši momci simboličnih 7. Do kraja se Zadar nikako nije mogao vratiti, unatoč tome što je za jedan koš “pobijedio” u toj poslijednjoj četvrtini.

Koga okriviti? Sam klub pohvalio je Delaševih 24 koša te 17 Ivana Ramljaka, ali ostali – ostalih kao da i nije bilo na terenu. Očito trenera Antu Nazora čeka jedan dug razgovor i puno uigravanja pred sljedeću utakmicu koja se 13. prosinca igra u Zagrebu protiv Cibone.