Santini još jednim pogotkom potvrdio odličnu formu; Čačiću, gdje je taj poziv za reprezentaciju?

Nogometaši Caena plasirali su se u šesnaestinu finala Francuskog kupa, rutinski svladavši na gostovanju petoligaša Sainte Genevieve s 3-0.

Ronny Rodelin je u prvom poluvremenu s dva gola usmjerio utakmicu, a priču je u nastavku zaključio hrvatski napadač Ivan Santini. Bivši igrač Zadra, Freiburga, Kortrijka i Standarda zabio je u 58. minuti iz jedanaesterca i potvrdio pobjedu Caena, piše Net.

Ispala Nica

Santiniju (27) je ovo deveti pogodak otkad je stigao u redove francuskog kluba. Prethodnih osam je postigao u prvenstvu što ga drži na diobi šestog mjesta ljestvice strijelaca. Za hrvatsku reprezentaciju i dalje, međutim, nema nijedan nastup.

Dodajmo i da je posljednjeplasirani prvoligaš Lorient je izbacio vodeću Nicu, pobijedivši s 2-1. Povela je Nica u 43. minuti golom Alassane Plee, ali domaćini su u posljednjih 20 minuta susreta napravili preokret, te su pogocima Jeremieja Aliadierea (71) i Walida Meslouba (75) došli do pobjede.