Remi Zadra i Splita u Parku mladeži, Jerbić: “Bolje i bod nego ništa. Vrijeme je i da na Stanovima krenemo pobijeđivati”

Na stadionu Park mladeži, RNK Split i HNK Zadar odigrali su utakmicu 4. kola 3.HNL-jug. Na kraju je utakmica završila najpravednijim ishodom 1-1. Poveli su Zadrani u 7. minuti,  strijelac je bio Josip Iveljić, “crveni” su poravnali u 26. minuti, pogodak je postigao Vicko Ožegović. U sljedećem kolu iduće subote, na Stanove stiže Hrvatski vitez Posedarje.

Utakmicu sa Splitom prokomentirao je kapetan Jure Jerbić.

– Smatram da je neriješeno najrealniji ishod ovog susreta. Početak utakmice pripao je nama i bili smo bolji, kasnije je Split uspostavio inicijativu i poravnao.

Mišljenja sam da smo mogli i slaviti, da smo iskoristili dvije dobre prigode, njihov vratar ih je spasio. Na kraju bolje i bod nego ništa, u gostima igramo puno bolje, vrijeme je da i na Stanovima krenemo pobjeđivati, završio je kapetan Jerbić.