PRVENSTVO HRVATSKE Zadrani uspješno debitirali na Enduro Perun 2025

Proteklog vikenda u Dugom Ratu kraj Omiša održano je Prvenstvo Hrvatske u disciplini Enduro biciklizam, pod nazivom “Enduro Perun 2025”, u organizaciji Biciklističkog kluba Coast Riders iz Omiša.

Po prvi put u povijesti kluba Biciklistički klub Zadar imao je svoje predstavnike na ovom natjecanju. Nastupili su Tomislav Teofilov, Luka Stipanov i Andrej Bošnjaković, koji su se natjecali u kategoriji juniora, iako su po godinama još kadeti, prema propozicijama Hrvatskog biciklističkog saveza.

U vrlo zahtjevnim uvjetima i konkurenciji starijih i iskusnijih vozača, zadarski trojac odradio je sve tri etape bez većih problema, padova ili ozljeda te ostvario zapažene rezultate. Najbolji plasman ostvario je Teofilov koji je zauzeo 5. mjesto, Stipanov je završio šesti, dok je Bošnjaković nakon pada u trećoj etapi zauzeo 10. poziciju.

Pobjednik u kategoriji juniora, ujedno i ukupni pobjednik natjecanja, bio je Šimun Juras iz BK Fortice, kojemu iz zadarskog kluba upućuju iskrene čestitke.

 

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...