BK ZADAR Vratila se Maja Perinović i odmah osvojila srebro!

Ljubač je jučer bio domaćin Prvenstva Hrvatske u ciklokrosu, a predstvanici Biciklističkog kluba Zadar ponovno su potvrdili svoju dominaciju na domaćoj sceni. Zadrani su osvojili ukupno tri medalje, a postolje im je pripalo u nekoliko ključnih kategorija.

U kategoriji Do15 briljirao je Krsto Dokoza, koji je osvojio brončano odličje, dok je među Veteranima A – trener Ante Radić osvojio drugo mjesto, potvrdivši svoje iskustvo i umijeće. Ugodno iznenađenje priredila je Maja Perinović (26), koja je u svojoj povratničkoj utrci u kategoriji seniorki osvojila srebrnu medalju.

Pored njih, zapažene rezultate ostvarili su i drugi članovi BK Zadar. Šimun Dražević završio je kao osmi među kadetima, dok je Robert Buterin bio šesti u konkurenciji Veterana C. Tonko Jabuka je u seniorskoj kategoriji osvojio sedmo mjesto, a Sara Ivandić i Ante Barešić, nažalost nisu uspjeli izboriti plasman.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...