Pregled oznake

vrijednosnice osijek

Puntamičani poraženi na domaćem parketu od Vrijednosnica u posljednjem susretu 12. kola HT Premijer lige

Košarkaši Sonik Puntamike poraženi su na domaćem parketu od Vrijednosnica Osijek u posljednjem susretu 12. kola HT Premijer lige rezultatom 69:87. Nakon izjednačenog prvog poluvremena u nastavku je presudila izvrsna šuterska večer gostiju koju su pogodili 12 trica iz 19 pokušaja i na koncu stigli do druge gostujuće pobjede u sezoni. Nakon početnog ispitivanja snaga, […]

Zadrani uvjerljivo protiv Vrijednosnica Osijek

Rezultatom 95: 79 u dvorani Krešimira Ćosića Zadrani su svladali Vrijednosnice Osijek. Zadrani su u prvoj četvrtini vodili sa svega dva koša razlike, dok je na poluvremenu rezultat bio 46:36. Prvi strijelac Zadra bio je Steve Gray s 20 koševa, dok je Filip Kraljević postigao 18. Zadar u subotu na svom parketu dočekuje Kaštela. KK […]