Novi uspjesi mladih košarkaša!

Odigrano je sedmo kolo Mini basket lige. Nakon jučerašnje utakmice između KK Sonik Puntamike i KK Zadra 1 koji je završio rezultatom 18: 86, danas su odigrana još dva susreta.

U prvoj utakmici je KK Zadar 2 pobijedio Biograd/ Pristan rezultatom 58:51. Obje su ekipe od starta igrale s podjednakim žarom i voljom za pobjedom pa je to rezultiralo s puno lijepih akcija i koševa. Ipak, Zadar 2 je na kraju zasluženo pobijedio, a valja spomenuti dvoje mladića koji su svoju žar za pobjedom prenijeli na teren u punom jeku, radi se o Dinu Ninčeviću i Jakovu Kelečeviću.

U drugoj utakmici ABC je poveo i nije puštao rezultat do poluvremena koje je završilo rezultatom 26:22 za ABC. Ipak, Sukošan u trećoj četvrtini boljom obranom dolazi do minimalnog vodstva, ali ABC i dalje ne popušta te se rezultat stalno kreće na četiri pet razlike za Sukošan. Na kraju je ipak odlučio bolji skok Sukošana i utakmica završava rezultatom 43:48.

Kako smo već ranije najavili, utakmica između Voštarnice i Bibinja odgođena je radi viroze.