18 MEDALJA I 4 TITULE REGIONALNIH PRVAKA SA REGIONALNOG PRVENSTVA - R1 ZA KADETE I MLAĐE KADETE

PK Jadera odlična na regionalnom prvenstvu u Splitu

Arhiva, ilustracija
Tamni način

28.-29.01.2011. na 25m bazenu ŠC Poljud održano je Kadetsko i mlađe kadetsko regionalno prvenstvo – Regije 1. Na ovom natjecanju u konkurenciji od 247 plivača i plivačica iz 11 klubova regije naš klub je predstavljalo 16 članova i to 4 kadeta te 12 mlađih kadeta koji su se u Zadar vratili bogatji za 18 odličja (4x zlato, 4xsrebro, 10xbronca), dok je nedostajalo malo sportske sreće te su se još 8 puta plasirali na četvrto mjesto. Do individualnih odličja doplivali su: Lovre Jerak (5), Ema Krstić (4), Filip Smolić (3), Noa Kuman (3) dok je muška kadetska štafeta osvojila 3 medalje.

FILIP SMOLIĆ (03) TROSTRUKI KADETSKI REGIONALNI PRVAK

Filip Smolić (03) je doplivao do tri medalje, a ujedno i do tri titule kadetskog regionalnog prvaka, na postolje se penjao po zlatne medalje u disciplinama 50m prsno (35.67), 100m prsno (1:16.83) i 200m prsno (2:46.06). Noa Kuman (04) koji je ulazna godina kategorije kadeta je doplivao do cijele palete medalja, a poseban uspjeh je ostvario u disciplini 200m mješovito gdje je s vremenom 2:30.58 doplivao do zlatne medalje i titule kadetskog regionalnog prvaka. Srebrnu medalju je osvojio u disciplini 200m prsno (2:47.94), dok je do bonce doplivao u disciplini 100m prsno (1:21.88).

U kategoriji mlađih kadeta Lovre Jerak (05) je doplivao do 5 medalja, na postolje po srebne medalje penjao se u disciplinama 50m leptir (33.46 ) i 100m leptir (1:14.77), dok je do brončanih medalja doplivao u disciplinama 50m prsno (39.54), 100m prsno (1:26.90) te 400m slobodno (5:09.97).

U istoj kategoriji Ema Krstić (06) je doplivala do 4 medalje, srebro je osvojila u disciplini 400m slobodno (5:31.07), dok je do brončanih medalja doplivala u disciplinama 50m leptir (37.32), 100m leptir (1:26.02) i 200m mješovito (3:02.04). Ema se u svih osam disciplina u kojima je nastupila plasirala među 10 najboljih ml.kadetkinja u Dalmaciji.

Muška štafeta u sastavu Noa Kuman (04), Filip Smolić (03), Maksim Komadina (04) i Lovre Jerak (05) je doplivala do brončanih medalja u disciplinama: 4x50m slobodno (1:56.57), 4x50m mješovito (2:09.66) i 4x100m mješovito (4:47.48), dok su se u disciplini 4x100m slobodno (4:14.63) plasirali na 4 mjesto.

Među prvih 10 u regiji doplivali su i:

  • u kategoriji kadeta

Maksim Komadina (04): 200m mješovito (2:34.90) – 4 mjesto, 100m leđno (1:10.55) – 4 mjesto, 100m mješovito (1:12.34) – 4 mjesto, 50m leđno (32.81) – 5 mjesto, 50m leptir (31.80) – 6 mjesto, 50m prsno (38.51) – 7 mjesto,

Noa Kuman (04): 400m mješovito (5:16.36) – 4 mjesto, 200m leptir (2:43.95) – 4 mjesto, 200m slobodno (2:16.96) – 6 mjesto,

Filip Smolić (03): 200m mješovito (2:37.45) – 5 mjesto, 100m mješovito (1:13.66) – 6 mjesto,

  • u kategoriji mlađih kadeta

Ema Krstić (06): 100m slobodno (1:12.66) – 4 mjesto, 50m leđno (38.84) – 6 mjesto, 100m mješovito (1:26.43) – 6 mjesto, 50m slobodno (34.69) – 9 mjesto

Lovre Jerak (05): 100m slobodno (1:07.40) – 4 mjesto, 50m slobodno (30.91) – 5 mjesto

Diego Bajlo (05): 400m slobodno (5:26.60) – 7 mjesto, 200m mješovito (3:03.26) – 9 mjesto

Roko Zubčić (05): 200m mješovito (3:04.27) – 10 mjesto

OSVOJENE MEDALJE PO KATEGORIJAMA

Disciplina: 50m PRSNO, Plivači Kategorija: KADETI
Rank Ime i prezime natjecatelja Godište Vrijeme
1 Filip Smolić 2003 35.67
Disciplina: 50m PRSNO, Plivači Kategorija: ML.KADETI
3 Lovre Jerak 2005 39.54
Disciplina: 100m LEPTIR, Plivačice Kategorija: ML.KADETI
3 Ema Krstić 2006 1:26.02
Disciplina: 100m LEPTIR, Plivači Kategorija: ML.KADETI
2 Lovre Jerak 2005 1:14.77
Disciplina: 4x50m MJEŠOVITO ŠTAFETA, Plivači Kategorija: KADETI
3 N. Kuman 04, F.Smolić 03, L.Jerak 05, M.Komadina 04 2:09.66
Disciplina: 200m PRSNO, Plivači Kategorija: KADETI
1 Filip Smolić 2003 2:46.06 kadetski limit
2 Noa Kuman 2004 2:47.94 kadetski limit
Disciplina: 4x100m MJEŠOVITO, Plivači Kategorija: KADETI
3 N. Kuman 04, F.Smolić 03, L.Jerak 05, M.Komadina 04 4:47.48
Disciplina: 50m LEPTIR, Plivačice Kategorija: ML.KADETI
3 Ema Krstić 2006 37.32
Disciplina: 50m LEPTIR, Plivači Kategorija: ML.KADETI
2 Lovre Jerak 2005 33.46
Disciplina: 100m PRSNO, Plivači Kategorija: KADETI
1 Filip Smolić 2003 1:16.83 kadetski limit
3 Noa Kuman 2004 1:21.88
Disciplina: 100m PRSNO, Plivači Kategorija: ML.KADETI
3 Lovre Jerak 2005 1:26.90
Disciplina: 200m MJEŠOVITO, Plivačice Kategorija: ML.KADETI
3 Ema Krstić 2006 3:02.04
Disciplina: 200m MJEŠOVITO, Plivači Kategorija: KADETI
1 Noa Kuman 2004 2:30.58 kadetski limit
Disciplina: 4x100m MJEŠOVITO, Plivači Kategorija: KADETI
3 M.Komadina 04, N. Kuman 04, F.Smolić 03,L.Jerak 05, 1:56.57
Disciplina: 400m SLOBODNO, Plivačice Kategorija: ML.KADETI
2 Ema Krstić 2006 5:31.07
Disciplina: 400m SLOBODNO, Plivači Kategorija: ML.KADETI
3 Lovre Jerak 2005 5:09.97

 

Na natjecanju su nastupili: Diego Bajlo, Stella Grabovac, Roko Grgić, Rita Herceg, Lovre Jerak, Stipe Kasun, Maksim Komadina, Toni Korda, Ema Krstić, Noa Kuman, Melani Pavlović, Vito Petani, Filip Smolić, Anđelo Šabić, Roko Zubčić, Aneta Zurak

Treneri koji su vodili ekipu: Marijan Čulina, prof., Edgar Nimac.

Ostavi komentar koristeći Facebook

Tagovi:


 

Listen on Online Radio Box!

Svira(lo) na Anteni Zadar 97,2

Listen on Online Radio Box!

10 najemitiranijih na Anteni Zadar