Na Prvenstvu Hrvatske uspješni i ‘Stepinčevi odabranici’; Tri medalje putuju u Zadar!

Pod vodstvom trenera Hrvoje Perice i Slobodana Miolovića atletičari atletskog kluba Alojzije Stepinac nastupili su dvoranskom prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete i kadetkinje u Rjeci i ostvarili su odlične rezultate

Svi sudionici popravili su svoje osobne rekorede a osvojene su i tri medalje jedno srebro i dvije bronce .

Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i kadetkinje najmasovnije je ovogodišnje dvoransko atletsko natjecanje u Hrvatskoj preko 200 sudionika.

U konkurenciji preko 60 sudionica na utrci 60m Marcela Rušev osvojila je brončanu medalju s vremenom 8.30 dok je Marta Santini osvojila odlično 4mj s rezultatom 8.39 , osobne rekorde istračle su Marija Tadić 8.84, Paola Čulina 9.71 i Hana Horak 10.15

Marcela Rušev na 55 m s preponama osvaja svoju drugu medalju srebro s rezultatom 9.17 dok joj je zlato izmaklo za 1 stotinku

Skok udalj 7. mjesto osvojila Marta Santini s preskočenih 4.77 m 23 mjesto Marija Tadić s preskočenih 4.29 Laura Predovan preskočila je 4.04 dok je najmlađa sudionica natjecanja Ema Plazina (2007 godište) preskočila 3.43

Skok uvis 11mj Tonka Klarin s preskočenih 130 cm i 15 mj Lucija Vrkić 120cm

U utrci 60m za mlađe kadete veliko iznenađenje napravio je Branimir Nakićen osvojivši brončanu medalju s rezultatom 8.59. dok je Karlo Brkić bio 11 s vremenom 9.18 a leon Brkić 15 s 10.20

Sljedeće klupsko natjecanje za atletičare je ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu koje se održava u Čakovcu 11.03 gdje se očekuje nastup preko 40 atletičara atletskog kluba Alojzije Stepinac .