biti će duga 300, a široka 2,16 metara

Naziru se obrisi nove šetnice u Sutomišćici

Naši školji
Tamni način

Tri tjedna od početka radova, naziru se obrisi nove šetnice koja će spajati Olive Island Marinu i središte Sutomišćice.
Nakon što je općinsko komunalno poduzeće Obala i parkovi izvelo pripremu i polaganje električnih kabela, radnici tvrtke Majpruz d.o.o. iz Kukljice počeli su radove na obalnom dijelu projekta u koji su partnerski ušli vlasnici marine Hana i Peter Dermota i Općina Preko, a vrijedan je 455.000 kuna s PDV-om.
Šetnica će biti duga 300, široka 2,16 metara, a u dnu uvale bit će betonski pješački most dug osam i širok 2,16 metara. Bit će postavljeno osam kandelabera, 11 klupa, kante za smeće, posađena mediteranska hortikultura i uređeno parkiralište za 60-ak automobila, pišu Naši školji.

Ostavi komentar koristeći Facebook