Četvrta večer Memorijalnog turnira Antonio Jurjević; Pobjeda je nakon osam serija šesteraca otišla u Pridragu

Na četvrtoj večeri Memorijalno humanitarnog turnira Antonio Jurjević u općinskom derbiju između NK Hajduk Pridraga i NK NOŠK Novigrad, pobjeda je nakon osam serija šesteraca ipak otišla u Pridragu.

Nita i Banjevci priredili su gledateljima pravu golijadu, ali momcima iz Nite nakon nedavno osvojenog turnira u Arbanasima nije ostalo dovoljno snage da izvuku pobjedu te je ona otišla u ruke Banjevaca s konačnih 4:5.

Veterani Debeljaka nakon zaostatka od 5:0 uspjeli su se vratiti u utakmicu. Ipak im je na koncu nedostajalo malo daha, što je ekipa Popeye iskoristila i došla do pobjede 7:4.

U vrlo napetoj i čvrstoj utakmici MNK Kontrol biro je bio malo sretniji i spretniji te su pobijedivši MNK Sinjoretovo s 2:0 prošli u drugo kolo natjecanja.

MNK Brodarica je uvjerljivo pobijedila protiv NK Novi Bokanjac rezultatom 4:0

Nakon ranog vodstva Lude Družine, MNK Kontra do kraja utakmice uspijeva okrenuti rezultat u svoju korist i pobjeđuje s 2:1.
MNK Kruševo je s 5:1 isprašio glavnog sponzora turnira, ekipu Karlovačko.

UN Tornado Zadar je prošao u daljnji krug natjecanja jer je ekipa Kukljica, protiv koje su trebali igrati, na kraju odustala od natjecanja zbog privatnih obveza igrača.

Termini odigravanja utakmica u četvrtak

Teren A
19:30 Azine -MNK Mali Caffe Smiljevac
20:15 La La Baloni - Mnk Young Boyss ''Graditeljstvo Ilić''
21:00 Pojonsko Srce - Mnk Novi Bokanjac/Mnk Brodarica
21:45 KN Sinjoretovo - Futsal Club Murvica

Teren B
19:30 Mnk Sikovo - Futsal Klub Poljica
20:15 Ekipa UNP - Always Ready
21:00 Bili Brig NK HAJDUK PRIDRAGA/NK Nošk
21:45 Mnk Sv.Ante Drage - Taxi Rogić Billard Club Zadar

Termini odigravanja utakmica u petak

Teren A
19:30 Mnk Ustanik - DPH Zadar DPH Obrovac
20:15 Mnk Škabrnja - Futsal klub Plovanija Zadar
21:00 #Entuzijasti - Mnk Smiljevac
21:45 MNK Termin - Cataleya Sport Line
22:30 Mnk Puntamika - Južina

Teren B
19:30 Studio Bonačić - Mnk Nadin
20:15 Koronika - Bili Cvitak
21:00 Mnk Ustanik/DPH - Studio Bonačić/Mnk Nadin
21:45 Sokolov Zadnji Let - Nogometni klub "Abeceda"

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...