Atletico slavio na neugodnom gostovanju, Vrsaljko se vratio u početnu momčad nakon dvije propuštene utakmice

Nogometaši madridskog Atletica pobijedili su na gostovanju u Villarrealu istoimenog domaćina s 2:0 (1:0) u posljednjem nedjeljnom dvoboju 25. kola španjolske La Lige.

Atletico je poveo u 25. minuti kada je Stefan Savić nakon ubačaja Lemara pogodio nesretnog braniča domaće momčadi Pedrazu od kojeg se lopta odbila u mrežu. Gotovo cijelo jedno poluvrijeme je prošlo do novog gola, ponovno u mreži Villarreala.

Ubacio je hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko, Pau Torres loše glavom izbio loptu samo do Joaa Felixa koji ju je na rubu kaznenog prostora primirio i neobranjivim udarcem poslao u desni donji kut.

Vrsaljko se vratio u početnu postavu Diega Simeonea nakon što je propustio dvije utakmice i odigrao je vrlo dobro.

Vodeći Atletico Madrid je ovom pobjedom došao do 58 bodova, pet više od drugoplasirane Barcelone koja ima utakmicu više. Real Madrid je na trećem mjestu s 52 boda i također utakmicom manje od Barcelone. Villarreal je ostao na sedmom mjestu s 37 bodova, piše Večernji.