IMENOVANJA Ivan Bašić novi zamjenik direktora Vodovoda
Antena Zadar
Direktoru najveće gradske tvrtke, Vodovod, Tomislavu Mateku, odsad će biti lakše voditi firmu jer je upravo dobio zamjenika.
Naime, Matek je neko vrijeme radio bez zamjene jer je Ante Josip Šikić naglo otišao iz Vodovoda, navodno zbog zahtjevne situacije s projektom aglomeracije.
Ne zna se gdje je Šikić otišao nakon već četvrtog ili petog odlaska s rukovodećih mjesta gradskih i općinskih firmi, no Mateku će posao odsad sigurno biti lakši:
– Na zadnjoj skupštini društva imenovali smo djelatnika iz našeg sustava. Ivan Bašić dosad je radio kao rukovoditelj Sektora crpljena vode, a odsad je na ovoj novoj dužnosti, kazao nam je Matek.
Dobra je ovo vijest za Vodovod jer je pred Matekom nastavak restrukturiranja firme koje je i dosad napravio na zavidnoj razini unatoč činjenici da mu je zamjenik otišao i da je niz zahtjevnih projekata morao voditi sam. No, Matek je navikao na izazovne situacije, pa je Vodovod i to razdoblje prošao bez većih turbulencija.