GK SALTO DOMINIRAO Zadranke među najboljima na jugu Hrvatske!

Sjajne vijesti stižu iz Splita za Gimnastički klub Salto Zadar! Na 2. kolu Regije Jug, koje je jučer organizirao Gimnastički klub Marjan, mlade zadarske gimnastičarke ponovno su pokazale talent, kvalitetu i veliki potencijal, ostvarivši niz zapaženih rezultata pod vodstvom trenera Ivana Zupčića i Roka Hajdića.

Najveći pojedinačni uspjeh ostvarila je Ameli Gašparović koja je u slobodnom programu među juniorkama osvojila zlatnu medalju i još jednom potvrdila odličnu formu. Vrlo dobar nastup u kategoriji mlađih juniorki imala je i Zara Čelica koja je natjecanje završila na četvrtom mjestu, dok je Lana Stojić bila šesta, a Leticija Šimićev deseta.

Do zlata je stigla i Lena Padoan koja je bila najbolja u obaveznom programu u kategoriji djevojčica. Odličan rezultat ostvarila je i Anja Zupčić osvojivši četvrto mjesto, dok je Maša Dobrijević natjecanje zaključila na šestoj poziciji.

U obaveznom programu konkurenciji mlađih kadetkinja nastupio je velik broj predstavnica Salta. Najbolji plasman ostvarila je Amaris Keanly osvojivši sedmo mjesto, Giovanna Ćosić bila je deveta, Vita Gašparović jedanaesta, Leona Kajzogaj trinaesta, Varvara Kachanova osamnaesta, Zara Škarpa devetnaesta, Tina Zupčić dvadeseta, Tea Gašpar dvadeset treća, Gabi Škritek dvadeset sedma, a Eva Zubak dvadeset osma.

Zapažen nastup Zadranke su imale i u kategoriji mlađih juniorki obaveznog programa gdje je Tea Škare zauzela peto mjesto, Lora Paleka je bila osma, Mila Smoljan sedamnaesta, a Ema Brkić osamnaesta.

Odlične rezultate članice Salta ostvarile su i u ekipnoj konkurenciji. U slobodnom programu mlađih juniorki zadarske gimnastičarke osvojile su drugo mjesto, dok su mlađe kadetkinje u obaveznom programu također stigle do ekipnog srebra. U obaveznom programu mlađih juniorki Salto je osvojio treće mjesto.

Nastup u Splitu još je jednom pokazao kako se u GK Salto radi sustavno, kvalitetno i predano. Velik broj plasmana među najboljima, kao i odlični ekipni rezultati, potvrda su da zadarski klub kontinuirano stvara talentirane gimnastičarke koje iz natjecanja u natjecanje podižu razinu svojih izvedbi i s pravom se ubrajaju među najuspješnije klubove Regije Jug.

Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...