Futsal čarolija u dvorani Mocire: NK Zadar vs. Internacionalni i ex. igrači NK Zadra

U SD Mocirama, a u sklopu malonogometnog turnira „Futsal Čarolija“ upriličena je vrhunsku malonogometna poslasticu. Nogometne snage odmjerile su momčad Nogometnog kluba Zadar i izabrani sastav zadarskih internacionalaca i bivših igrača.

Ovaj povijesni malonogometni događaj organizirali su igrači NK Zadra, Tomo Gluić i Dragan Župan. Na njihove pozive rado su se odazvali svi, a poglavito iz razloga što će sav prihod od ulaznica ići u humanitarne svrhe, Osnovnoj školi Voštarnica.

Smatrate li da se vi ili netko vama blizak ne bi trebao nalaziti u ovoj galeriji? Ispunite Zahtjev za uklanjanje sadržaja a mi ćemo svakako pokušati uvažiti sve vaše objektivne razloge za isti. Svakako vas molimo da prije toga pročitate sve odredbe prije ispunjavanja istog.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...