Najnoviji rezultati s malonogometnog turnira Lišane 2023

Od početka turnira četiri utakmice završene su na šesterce, turnir postaje sve zanimljiviji, kvalitetniji i neizvjesniji. Mlada ekipa Čiste Velike napravila je pravo iznenađenje i “počistila” jednog od favorita poznatu ekipu Restoran Argola West Ham. Čista Velika od prve minute krenula je žestoko, napadački i nisu respektirali moćnog protivnika.

Čista Velika brzo je povela 1:0 i to nije zbunilo “Engleze” koji preko Perića brzo poravnavaju rezultat. U nastavku utakmice Čista Velika je držala visok ritam i zasluženo su pobijedili 4:1. Odličnu utakmicu do zadnjeg sučevog zvižduka odigrali su Rupe i Udruga studenata BIK.

Rupe su do zadnje minute imali vodstvo 1 : 0, ali doslovce u zadnjim sekundama Martin Čirjak poravnava na 1 : 1. U ruletu šesteraca Rupe su zasluženo prošle u četvrtfinale.

Piramatovci su neočekivano i lako pobijedili domaćina Lišane 3 : 0. Al Flos je do zadnjih pet minuta utakmice imao vodstvo 2:0, stvaro bezbroj šansi, diktirao igru i jednostavno se “poigravao” s Kukurinom. Kukurin se u posljednjih pet minuta utakmice diže “iz pepela” i poravnava rezultat na 2 : 2. U ruletu šesteraca Kukurin je bio uspješniji i bacio u očaj svog protivnika. Popay je tijekom cijele utakmice bio premoćan protivnik i uvalio Torcidi Vodice šest komada. U tijeku je završnica osmina finala i gledatelji s nestrpljenjem čekaju kvalitetne utakmice četvrtfinala.

Školsko igralište. Gledatelja: 300. Suci: Darijo Jarmanović i Franjo Bačić

ČISTA VELIKA – RESTORAN ARGOL WEST HAM 4 : 1