OPĆINA PAKOŠTANE Po 400 eura potpore iz Proračuna dobiva 68 vrijednih i marljivih studenata i studentica

Na temelju Odluke o uvjetima za dodjelu studentskih pomoći i Statuta Općine Pakoštane po provedenom Javnom pozivu iz 13.veljače.2025. za ostvarenje prava na dodjelu studentske pomoći za akademsku godinu 2024./2025., općinski načelnik Pakoštane, Milivoj Kurtov, donio je odluku o isplatama studentske pomoći za 68 vrijednih i marljivih studenata i studentica.

Njih čak 57 s redovnim je statusom, ostvarilo pravo na jednokratnu studentsku pomoć koja se isplaćuje iz proračuna općine će se izvršiti do kraja 2025. godine na račun korisnica i korisnika.

Popis studentica i studenata koji su ostvarili pravo na isplatu – 400 eura neto- nalazi se na službenoj web stranici  opcina-pakostane.hr.

-Našim studentima želimo puno uspjeha , ostvarenih ciljeva. Želimo vam da i dalje nastavite s istom upornošću, žarom i željom za rastom.
Pred Vama su nove prilike, nova znanja i još veći izazovi. Veselimo se svakom Vašem uspjehu i vjerujemo u Vas- poručili su iz Općine dobitnicima potpora.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...