BEZ KACIGE U padu s romobila teško ozlijeđen muškarac

U utorak, 23. lipnja u 10.35 sati u Viru, 71-godišnji hrvatski državljanin se nepropisno kretao kolnikom Ulice Put Rosulja na električnom romobilu bez korištenja zaštitne kacige.

Zbog neprilagođene brzine te osobinama i stanju ceste, uslijed izlasku iz zavoja ulijevo izgubio je ravnotežu te je zajedno s romobilom pao na kolnik.

Muškarcu je pružena liječnička pomoć u Općoj bolnici Zadar gdje su mu konstatirane teške tjelesne ozljede.

Policija će o navedenom događaju izvijestiti nadležno državno odvjetništvo u Zadru, dok zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, muškarac biti prekršajno sankcioniran, javlja PU zadarska.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...