APEL SA SINJORETOVA: “Prije dva tjedna pukla je cijev, obaviješten je Vodovod, međutim nikoga nije briga”!

Čitatelj sa Sinjoretova obratio nam se zbog situacije s puknutom cijevi iz koje voda šiklja već, kako kaže, dva tjedna.

U ulici Nikole Jurišića na Sinjoretovu već više od dva tjedna “leži” voda. Očito je pukla cijev. Voda doslovno istječe ispod ceste i slijeva se u iskopinu koja stoji duž ceste. Obaviješten je Vodovod, poslane su im i slike međutim nikoga nije briga! Zamislite koliko vode iscuri van kad unatoč temperaturama od 40 C ovoliko vode konstantno leži na cesti. Zaista vrlo ekonomično, navodi čitatelj.

Nadamo se da će nakon snimke sa Sinjoretova ovi u Vodovodu konačno reagirati i zaustaviti gubitak vode.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...