Vrsaljku 90 minuta u velikom kiksu Atletica

Atletico je imao igrača više od 75. minute, no ni to im nije pomoglo da slome domaćina koji je osvojio povijesni bod za azerbajdžanski nogomet

Qarabag i Atletico su u trećem kolu Lige prvaka u Bakuu odigrali bez golova 0:0.

Simeonove momčad imala je inicijativu, no u prvom poluvremenu stvorili su tek dvije dobre prilike, ali u oba navrata, kod udaraca Carrasca i Griezmanna istaknuo se Ibrahim Šehić.

Domaćin je dobru priliku imao u 64. minuti kada je pucao Pedro Henrique, ali pokraj gola. Qarabag je opet opasan u 71. minuti, ovog puta pucao je Ndlovu, no ni on nije pogodio okvir gola.

Od 75. minute Atletico je imao igrača više nakon što je drugi žuti karton zbog simulacije u njihovom šesnaestercu dobio Ndlovu.

No, ni s igračem više gosti nisu ozbiljnije ugrozili gol domaćina, najbolju priliku imao je Torres koji glavom s tri metra puca preko gola.

Qarabag je tako stigao do prvo povijesnog boda za azerbajdžanski nogomet u povijesti Lige prvaka, dok je Atletico ozbiljno ugrozio šanse za osminu finala jer imaju tek dva boda iz tri kola.

Šehić i Vrsaljko odradili su cijelu utakmicu, piše Goal.