Lukrecija Krstičević osvojila brončanu medalju na Prvenstvu Hrvatske u planinskom trčanju

Nakon fantastičnih rezultata na Međunarodnom atletskom mitingu u Dubrovniku na kojem je osvojeno 18 medalja nove sjajne vijesti stižu iz zadarskog Atletskog kluba Alojzije Stepinac.

Na Prvenstvu Hrvatske u planinskom trčanju Lukrecija Krstičević je osvojila brončano odličje u konkurenciji juniorki.

Državna medalja velika je nagrada za Lukrecijin rad i odricanje te redovito pojavljivanje na svim utrkama i natjecanjima. U konkurenciji seniorski Vanja Petrović je bila 23., a Sandra Sturnela Malahov 27. dok se Roko Magaš može pohvaliti činjenicom da je završio utrku seniora, iako nije specijalista za brdska natjecanja. Prvenstvo je održano na Kozjaku u organizaciji AK Solin, a u pratnji atletičara bio je trener Slobodan Miolović.

Već u nedjelju 16. listopada članovi AK Alojzije Stepinac imaju novo natjecanje, Prvenstvo Dalmacije u krosu, na kojem će nepuna 24 sata nakon velikog uspjeha na Kozjaku nastupiti i Lukrecija Krstičević. Organizator natjecanja je AK Alojzije Stepinac, a mjesto radnje park šuma Musapstan.