Sjajan gol i asistencija Zadranina Ivana Santinija za važan bod njegova Caena

Zadarski napadač Ivan Santini nastavlja sa sjajnim partijama u Francuskoj. U prvoj utakmici 29. kola francuskog prvenstva Santini je sa svojim Caenom gostovao kod Nice koja se bori za naslov prvaka.

Gotovo nitko nije davao previše šansi gostima koji su u donjem dijelu ljestvice, no sve ih je razuvjerio Santini golom za 1:0 u 36. minuti utakmice. Na početku drugog poluvremena gosti su došli do vodstva 2:0, sada je Santini asistirao, a zabio je Karamoh.

Caen je bio nadomak senzacije jer Nice ove sezone još nije izgubio na svom terenu. Da tako i ostane zaslužni su Mario Balotelli koji je u 71. minuti smanjio na 2:1, a za konačnih 2:2 je u 77. minuti zabio Donis, piše Tportal.hr.

Ivan Santini ove je sezone u dresu Caena zabio 12 golova i šesti je najbolji strijelac lige, a uz to ima i dvije asistencije. Njegova je momčad i dalje u opasnoj zoni, ima 32 boda…