Zadar poveo nakon samo 27 sekundi, Hajduk izjednačio

U posljednjoj utakmici 24. kola MAXtv Prve lige na Stanovima će domaći nogometaši Zadra pokušati osvojiti bodove spasa protiv Hajduka
Nakon neugodnog domaćeg poraza protiv Istre, Krstičevićev Hajduk čeka nova utakmica protiv momčadi iz donjeg doma MAXtv Prve lige. Splićani gostuju kod Zadra i traže pobjedu koja bi ih vratila na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Zadranima pak trijumf treba da bi pobjegli s dna lige pa možemo očekivati zanimljivu utakmicu u kojoj niti jednu ekipu bod ne bi smio zadovoljiti.

MAXtv Prva liga, 24. kolo:

Zadar – Hajduk 1:1 (Banović 1/Caktaš 33)

Tijek utakmice:

86′ – odlična prilika za Zadar, Perica je proigrao Mršića, ovaj pucao, a Kalinić uz dosta muke izbio u korner

84′ – Kouassi je zaprijetio glavom nakon kornera, lopta je prošla pokraj vratnice

78′ – prva zamjena u Hajduku, ulazi Antonio Jakoliš umjesto Sušića

61′ – opet velika prilika za Hajduk! Vuković je izašao sam pred golmana, ali Gluić se baca u noge i fantastično brani
57′ – nevjerojatan promašaj! Kouassi je promašio s pet metara praktički prazan gol jer je Gluić već ležao savladan nakon odbijene lopte!
54′ – Hajduku je poništen pogodak zbog vrlo dvojbenog zaleđa

50′ – nastavljen je dvoboj, obje momčadi traže pobjednički pogodak i tri boda

Poluvrijeme – Zadar je odlično otvorio utakmicu, no Hajduk je zatim počeo redati prilike i izjednačio. Čeka nas zanimljiv drugi dio…
45′ – Caktaš pogađa prečku iz slobodnog udarca!

39′ – opalio je Vuković s ruba kaznenog prostora, lopta je otišla malo preko gola

33′ – gol za Hajduk! Caktaš je odlično ubacivanje Stojanoviće, pospremio je loptu u mrežu!

24′ – sjajan šut Stojanovića završio je na Gluićevoj vratnici! Mnogo sreće za Zadar

18′ – velika prilika za Hajduk, Vuković je pucao glavom, Gluić odlično obranio

12′ – nespretna reakcija Buljata. Bivši Hajdukovac skoro je svojem Zadru zabio loptu u mrežu, no završila je iznad gola
9′ – nova velika prilika za Zadar, Perica je dobio loptu u prostor, izborio se za poziciju, pucao s desetak metara, ali mladi Kalinić brani
1′ – gool za Zadar! Banović je zabio nakon akcije Perice i Mršića! Hajduk šokiran!