S igračem manje pobjeda protiv Orkana!; Jurić: “Dali smo sebe, bodrili jedan drugog…”

Ovoga vikenda u Dugom Ratu održala se utakmica 22. kola 3. HNL-jug, gdje su se naši dečki suprostavili momčadi Orkana.

Iako smo na poluvremenu gubili 1-0 te igrali s igračem manje od 31. minute, zahvaljujući strijelcima Terkešu, Coliću i Blaževiću, uz dvije velike obrane Gluića, izborili smo pobjedu 3-2!

Zvonimir Jurić, trener NKZadar, nakon velikog preokreta protiv NKOrkan u Dugom Ratu kazao je:

Čestitam svojim igračima. Zaslužili smo ovu pobjedu, jer smo vjerovali u nju čak i onda kada smo gubili 1-0 i imali igrača manje. Na poluvremenu sam im rekao da su nam sada šanse 50-50 i da možemo preokrenuti samo ako budemo pravi. To se i dogodilo. Dali su sve od sebe, stali jedan uz drugoga i bodrili su se cijelo vrijeme. Pokazali smo karakter i srce, a onda nam se malo osmijehnula i sreća, jer sreća prati hrabre. Ovo drugo poluvrijeme je svakako put kojim trebamo nastaviti i nadam se da će sljedeća utakmica biti još bolja.